O blogu

Myślałam, że łatwo pisze się o sobie, bo w końcu przebywam sama ze sobą 24 godziny na dobę. Jednak okazuje się, że to wielka sztuka :)

Nie lubię o sobie pisać, więc napiszę tylko trochę :)

Mieszkam w Gdańsku, mam wspaniałego Synka Nikosia (3latka), który podobnie jak ja lubi piec i gotować (z naciskiem na PIEC :)). Mam wciąż 18 lat i szybko się to nie zmieni :)

Lubię:

- sztukę

- kino

- muzykę

- sport

- morze

 

Nie lubię:

- zimy

- stać w kolejkach

- jeździć zatłoczonymi tramwajami

 

Jak powstał blog? Prowadzę go dokładnie od 1 marca 2012r, więc moje Maleństwo dopiero raczkuje :)

Pracowałam wtedy jeszcze przy pozycjonowaniu. Akurat dostałam zlecenie na pozycjonowanie pewnej strony kulinarnej, gdzie było mnóstwo przepisów na pyszne ciasta, obiady, dodatki, przystawki ... Najpierw zapożyczyłam sobie jeden przepis, później drugi, trzeci i tak dalej. Później się zorientowałam, że kocham piec! Wcześniej piekłam od święta :) Gotowałam, bo musiałam. Teraz robię to, bo wiem, że to moja pasja! Tak długo jej szukałam i nigdzie nie mogłam znaleźć, a okazało się, że nie musiałam wychodzić z domu, żeby ją poznać!

Rodzice często zastanawiają się po co mi ten blog. Przecież mogę piec i gotować, robić to z pasją, ale nie muszę od razu zakładać bloga :) A może właśnie chciałam oderwać się od rzeczywistości? A może żeby mieć swój przepiśnik internetowy, w którym mogę "schować" swoje ulubione przepisy? Zawsze mi się gdzieś walają po kątach :) Mam mnóstwo przepisów na małych karteczkach (szkoda, że nie dopisałam przy okazji na co to jest przepis :)), które ciągle mi gdzieś giną. Nie zabiorę przepisów do grobu! Chcę się z Wami dzielić i mam nadzieję, że i Wam smakuje to, co tutaj robię :)

 

Pozdrawiam,

Gosia 


Wszystkie zdjęcia są własnością autorki blogu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody autorki blogu jest zabronione.


Skrzynka pocztowa Napisz do mnie e-mail


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


free counters

Durszlak.pl

Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top Blogi